Reynmen, Yeni Şarkısı Ela Rekor Kırdı!

reynmen ela teknojoinon

Youtube Fenomeni, Reynmen Ela Adlı şarkısının çıkması ardından kısa sürede dinlenme rekorları kırdı. Reynmen in yeni şarkısı Ela Hem Youtube da Hemde Spotify da dakikalar içinde milyonlarla ulaştı.

Her ne kadar bu yazıyı yazmak istemesem de izlenmesi için yazmak zorundayım. Reynmen Ela Adlı şarkısı dün 19.00 da yayınlandıktan sonra Youtube üzerinden 10 dakika içinde 1 milyon izlenmeye ulaştı. Gerçekten kısa bi sürede baya etkileyici bi izlenmeye sahip şuan Youtube üzerinden toplam 16 milyon izlenme ile trend #1 de.

Aşağıdaki Youtube bağlantısından video klibi tamamını izleyebilirsiniz Klip olarak başarılı bi klip ama aynı şeyi şarkı için söyleyemiyeceğim. Fazla söz tekrarı ve autotuneu bu tarz içeriklerde sevmediğim için bu şarkıyı beğenmedimi söylemem gerek. Yine de bu benim fikrim Acaba sizin fikriniz ne bu konuda şarkıyı beğendiniz mi ?

Reynmen Ela Video Klibi İçin :

Reynemn Ela Şarkısı İzlenme Rekoru Kırdı

Video Klibi yayınladıktan 10 dakikada 1 milyon yaklaşık 1 saat sonra ise 3.6 milyon izlenmeye ulaştı.Ardından 24 saat içinde trendler katagorisinden 1. sıraya yerleşti. Youtube fenomenlerinin şarkılarının bu kadar izlenmesinin sebebi acaba ne ? . Reynmen Ela şarkısından önce Derdim Olsun isimli şarksıı ile de yine gündemi sarsmıştı.

Reynmen’in Ela adlı şarkıdan bi görsel teknojoinon,

Son 24 saat içerisinde dünya genelinde en çok izlenen video sahibi olma unvanını Ela şarkısı ile sahip olan, Yusuf Aktaş: “İlk gün 15 milyon izlenmezse Instagram’ı kapatacağım sözünü de yerine getirmiş oldu. Yeni şarkısı Ela, 24 saatte toplam 17 milyon dinlenmeye ulaştı Hem Spotify hemde youtube da baya izlenme kat edecek gibi duruyor artık storyler de bu şarkıyı malesef duyacağız 🙁 .

Yazımızın bizde sonuna geldik daha fazla içeriklerimize bakmak için mavi bağlantıya tıklayarak rastgele seçilmiş blog yazımıza gidebilirsiniz. Veya aşağıdan diğer yazıları inceleyebilirisiniz. Kapağı Olmayan Renault Trezor Arabası

Bir Cevap Yazın