Yeni iPhone 11 Onaylandı Özellikleriyle.

Daha önceki yazımızda sızdırılılan görüntüleri ve iddaları paylaşmıştık. Yeni gelen haberler ile iPhone'un yeni serisi IPhone 11 XI tasarımını onayladı ve sızıntıların doğruluk payı onaylandı.

Bir başka yazımızda isee En İyi Torrent Sitelerini Derledik. Bağlantıya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

iPhone ‘ların lansmanına kalan zamanın azalmasıyla cihazlar hakkındaki detaylar da artmaya başladı. Birçok sızıntıyla karşımıza çıkan yeni iPhone 11 tasarım görüntüleri onaylandı. Şuan sadece ekran boyutları ve çentikli olacağını biliyoruz. İlerde acaba Apple yeni telefonu için nasıl açıklama yapacak.

Biraz IPhone X' den Bahsedelim

143.6 mm uzunluğunda olan IPhone X’un kalınlığı 7.7 mm ve ağırlığı ise 174 gram. Uzunluk olarak iPhone 8 ile neredeyse aynı diyebiliriz. Ancak IPhone X’un ön paneli tamamen ekran olduğu için burada iPhone 8’e fark attığını rahatlıkla söyleyebiliriz. Ayrıca IPhone X, iPhone 8 Plus’tan daha küçük boyutlarda olmasına rağmen iPhone 8 Plus’a göre daha büyük bir ekrana sahip.

iPhone 11 'in 5.5 inç

iPhone 11 Max'in 6.5 inç

R 'nin ise 6.1 inç ekrana sahip olması bekleniyor

Burada Tasaımı Mevcutt inceleye bilirsiniz

Yeni İPhon 11 Tasarımı Onaylandı

iPhon X ile başlayan Apple çentik furyası başlatmıştı. Ardından farklı farklı markalar bu furyanın içine girdi. Samsung, Xiaomi, Huawei gibi... iPhone yeni ekranlarında da bu furyayı devam ettircek, vazgeçmiyecek gibi duruyor. Acaba Apple'ın yeni telefonu beklentileeri karşılayacak mı ? Ya da tam bi fiyasko mu olacak. Bunu anca zaman belirleybilir.

Burada Tasaımı Mevcutt inceleye bilirsiniz

Apple'ın yeni serisi iPhone 11, ip11 Max ve ip11 R olarak üç farklı model ile gelmesi bekleniyor.

SlashLeaks'de yayınlanan görüntülere göre üç telefonun hepsi de Face ID barındırcağı söyleniyor. Çentikli ekran ve daha ince daha simetrik olacağı söyleniyor.

  • 11 in 5.5 inç ekranı
  • 11 Max'in 6.5 inç ekranı
  • 11 R ise 6.1 inç ekrana sahip olması düşünülüyor

Bir Başka Yazımıza Gimek İçin mavi bağlantıya tıklayın İnstagram Kapatma, Dondurma, Silme Yazımız bu kadardı başka yazılarda makalelerde görüşmek üzere.

One thought on “Yeni iPhone 11 Onaylandı Özellikleriyle.

Bir Cevap Yazın